Прва награда за направљен сајт

Подружница математичара Ваљево организовала је пројекат ,,Школа љубитеља рачунарства и програмирања“, који је реализован кроз 10 радних термина за све 4 узрасне групе ученика старијих разреда основних школа из Ваљева.Из наше школе учествовала су три ученика: Марија Маџаревић - пети разред, Лука Живановић - седми разред и Валентина Миловановић - осми разред.

Завршна манифестација пројекта одржана је у четвртак, 25. 02. 2016. године у просторијама Ваљевске гимназије, када су додељене дипломе свим учесницима и медаље најуспешнијим учесницима у три категорије самосталних радова: написан програм, презентација и  направљен сајт.

Наш ученик Лука Живановић освојио је златну медаљу у категорији направљен сајт www.lukazivanovic8.weebly.com.