Окружно такмичење „Шта знаш о саобраћају“ 2017.

Усуботу, 13. 5. 2017. у ОШ „Нада Пурић“ је одржано Окружно такмичење „Шта знаш о саобраћају“. Учествовао је 31 ученик из четири општине (Осечина, Лајковац, Уб и Ваљево,).

Наши ученици, Анђела Јанковић и Михаило Марковић су, као и увек, били сјајни и достојно представили Школу, како својим знањем и вештином вожње бицикла, тако и спортским понашањем.

Такмичење је пропратила Вујић ТВ, као и Драган Пуцаревић, саобраћајни инжењер, који је преко разгласа водио цео програм.

Подршку организацији такмичења дао је и МУП – Ваљево, са три прегледача тестова.

Важно је да напоменемо да је, и овај пут, главни судија такмичења била Сања Јакић, власница Ауто школе „Велма - С“, која нас је још једном пријатно изненадила поклонима за сваког учесника такмичења, као и пехарима за победнике, које, узгред буди речено, нису додељивани годинама уназад (као ни било које друге награде).

Мишљења смо да би градске власти требало, у сарадњи са Ауто мото савезом Србије, да мало више поведу рачуна о овој манифестацији, њеном вредновању и популаризацији.

Ментор: Небојша Тодоровић