Златна медаља Михаилу Марковићу на Републичкој лиги у аутомоделарству

Завршно коло Републичке лиге основних школа у аутомоделарству одржано је 28. 4. 2017. у Основној школи Врело, Бањани.

Наш Михаило Марковић је овом Лигом имао одличну припрему пред Републичко такмичење из аутомоделарства које ће се одржати у Земуну 6. и 7. маја 2017.

Наиме, Михаило је још једном показао колико је добар конструктор модела аутомобила и победио на Републичкој лиги, освојивши златну медаљу за најпрецизније пуштање модела кроз циљ.

Цео догађај је испратила и телевизија City из Уба чији извештај са такмичења можете погледати кликом на следећи линк:

Михаило је, поред сјајног наступа, освојио симпатије свих присутних својом појавом, спортским понашањем и чак добио надимак „Гуарана“ због свог модела аутомобила који се, дефинитивно, поред одличне конструкције, издвојио и својим изгледом.

Након такмичења, Михаило је одиграо и фудбалску утакмицу са новим другарима, који су га веома лепо прихватили.

Наравно, све честитке организаторима такмичења, поготово професору Косанић Горану који је најзаслужнији за сјајну организацију и финансирање целе манифестације.