,,Подршка породици – најбоља подршка деци''

Понедељак, 5.10.2015.година- Молебан за све ученике наше школе уз подршку свештеника из Оглађеновца, Доње Каменице, Миличинице, Осладића. При крају дана смо одржали радионицу за млађе разреде  где су ученици првог разреда цртали своју породицу, а други, трећи и четврти разред су цртали породично стабло.

Уторак, 6.10.2015.година- Одржана је радионица за млађе разреде под називом ,,Шта ми пружа породица''.

Среда,7.10.2015.година- гледање цртаног филма на тему породице под називом ,,Ћуп''.

Четвртак, 8.10.2015.година- гостовање хора и оркестра ОШ ,,Сестре Илић'' из Ваљева. Ученици су одржали мини концерт за све ученике наше школе.

Петак, 9.10.2015.година- Пишемо стихове о породици , дружење са родитељима и играње друштвених игара ,,Не љути се човече'',и домине.Одлазак у библиотеку где је одржана продајна изложба граничника коју су припремили ученици петог разреда са библиотекаром Радмилом Настић Антанасијевић.